Scrap AŞ
Scrap AŞ'den 81 ile 81 fidan
Scrap AŞ olarak, sorumluluğumuzu yerine getirmek için OGEM-VAK aracılığıyla 81 ilimize 81 fidan dikilmesini sağladık. Ayrıca 2007'den beri yaptığımız imhalarla birlikte müşterilerimiz adına binden fazla fidanı toprakla buluşturduk.
   11.11.2019

Günümüzde daha fazla üretim yapmak ve endüstri alanında gelişmek için doğaya kontrolsüzce karbondioksit ve metan gazı salarak küresel ısınmayı hızlandırıyoruz. Her birimiz evde, arabada, işyerinde yaptıklarımızla atmosfere karbondioksit salıyor ve atmosfere bireysel olarak da zarar veriyoruz.

Peki bizim bireysel olarak yapabileceğimiz ne var ve en azından kendi oluşturduğumuz zararı giderecek ne yapabiliriz? Aslında cevap çok basit, küresel ısınma süreci başladı ve bunu geri çevirmek oldukça güç; ama en azından daha fazla ilerlemesini ağaç dikerek engelleyebiliriz. Ağaçlar, atmosferdeki sera gazlarını emdikleri için, küresel ısınmanın tehditlerini azaltma konusunda en güçlü silahlardan biridir.

Scrap AŞ olarak, sorumluluğumuzu yerine getirmek için OGEM-VAK aracılığıyla 81 ilimize 81 fidan dikilmesini sağladık. Ayrıca 2007'den beri yaptığımız imhalarla birlikte müşterilerimiz adına binden fazla fidanı toprakla buluşturduk. Geçen seneden beri müşterilerimize hediye ettiğimiz tohumlu kalemlerle de binden fazla fide oluşmasına aracılık ettik.

Hem kendi adımıza hem de müşterilerimiz adına yaptığımız çalışmalarla doğaya karşı sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz ve devam edeceğiz. Ayrıca TEMA Vakfı'na yaptığımız bağışlarla aracılığıyla, çocukların doğayla buluşma eğitimleri almasına da destek oluyoruz.scrap.com.tr  © Tüm Hakları Saklıdır.
0850 346 72 72