Scrap
Scrap'in Çalışmaları Küresel Müşterilerimize Güven Veriyor
Onkoloji Çalışmaları Ve Ürünleri Alanında Dünya Lideri Olan Müşterimizin Global Ürün Koruma Direktörü Sayın Warren Spivey'i Ofisimizde Ağırladık.
   19.09.2022

Onkoloji çalışmaları ve ürünleri alanında dünya lideri olan müşterimizin Global Ürün Koruma Direktörü Sayın Warren Spivey'i ofisimizde ağırladık.
Genel Müdürümüz Sayın Merdan Altınöz yıllardır şirketleri için imha danışmanlığını yaparken yönettiğimiz süreçleri kendilerine aktardı.
Sayın Spivey, ürünlerin ekibimiz tarafından özel güvenlik bantlarımızla tekrar ambalajlanması, transfer araçlarının kapılarına mühür vurulması ve tüm imha sürecine personelimizin bire bir nezaret etmesi gibi çalışmalarımızdan çok etkilendiğini belirtti.
Ayrıca süreç dahilindeki tüm belgelerin, sayım, paketleme, transfer ve imha sürecindeki tüm fotoğraf ve videoların anlık olarak paylaşıldığı online imha portalımızın fayda ve etkinliğini de ayrıca takdir etti.
Türkiye'de ilk ve tek olan imha portalımızdaki tüm içeriğin geçmiş yılları da kapsayacak şekilde arşivlenmesi ve kendileri tarafından her an ulaşılabilir olmasını da çok yararlı buldu.
Yurt dışındaki süreçlerin de bu şekilde işlemesi gerektiğini; ancak sadece Türkiye'de bizim tam anlamıyla güvenli bir imha süreci yönettiğimizi belirterek teşekkürlerini sunarken, bu sistemin diğer firmalara örnek bir model olması gerektiğini ifade etti.
Sayın Spivey'e ziyaretleri için teşekkürlerimizi sunarız.scrap.com.tr  © Tüm Hakları Saklıdır.
0850 346 72 72