HAKKIMIZDA


Hakkımızda: Scrap Danışmanlık Hizmetleri Ticaret AŞ, uzman kadrosuyla 2007 yılından beri imha danışmanlığı hizmeti vermektedir.

İmha ettiğimiz ürünler dokuz farklı kategoride sınıflandırılmaktadır:

- Tıbbi Cihazlar
- Beşeri İlaçlar
- Hayvan Sağlığı Ürünleri
- Kimyevi Maddeler
- Kozmetik ve Temizlik Ürünleri
- Gıda ve İçecek Ürünleri
- Tekstil Ürünleri
- Ambalaj Ürünleri
- Elektronik ve Metal Ürünleri

Müşterilerimizin son kullanma tarihi geçen, hasarlı veya geri çekme ürünlerine ait imha süreci, uzmanlarımız tarafından tüm yasal mevzuatlara uygun olarak tamamlanmaktadır.

2007 yılından beri biriktirdiğimiz sektörel tecrübemiz ve prensip edindiğimiz mesleki özen çerçevesinde, mümkün olan en kısa zamanda imha prosedürlerini yerine getirmekteyiz. Tüm sürecin takibini yapan ekibimiz, olası iç ve dış denetimlerde kullanılmak üzere imha işleminin tüm aşamalarını anlatmak için düzenlenen ayrıntılı bilgi dosyasını da size teslim etmektedir.

Sadece Scrap AŞ tarafından sunulan bir hizmet sayesinde, ürünlerinizin imha sürecinin tüm aşamalarını gerçek zamanlı olarak ”online” platformumuz üzerinden takip edebilirsiniz. İmha aşamalarında doğru bilgilendirme ve yönlendirme yapabilmek için size özel olarak tanımlanan erişim bilgilerini kullanarak gerçek zamanlı takip yapabildiğiniz gibi, geçmişe dönük tüm imha detaylarınıza da istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Zamanınızın değerini biliyoruz!

Misyon: Müşterilerimizin son kullanma tarihi geçen, kalite problemi olan ve geri çekme ürünlerine ait İMHA prosedürlerini tüm yasal mevzuatlara uygun olarak yerine getirmek ve böylece vergisel avantaj, zamandan tasarruf, depolama, temiz çevre ve doğru finansal raporlar gibi konularda müşterilerimize fayda sağlamak.

Vizyon: 2007 yılından beri edindiğimiz tecrübemizle birlikte, müşteri odaklı bir biçimde çalışarak sektörde öncü olan ve yön veren bir hizmet yapısı sunmak.scrap.com.tr  © Tüm Hakları Saklıdır.
0850 346 72 72